Про нас


ALFA CAPITAL – провідна компанія, яка спеціалізується на лізингу, продажу, оренді автомобілів преміум класу, оренді броньованих авто та наданні послуг охорони. Ми визнані як надійний партнер для клієнтів, які цінують якість, комфорт і безпеку під час своїх подорожей.

Лізинг та продаж автомобілів преміум класу – одна з наших основних сфер діяльності. Ми пропонуємо широкий вибір автомобілів від найвідоміших виробників, таких як Mercedes-Benz, BMW, Audi, Lexus та інші. Наші експерти з радістю допоможуть вам знайти ідеальний автомобіль, який відповідатиме вашим потребам і бажанням. Будь то власництво або лізинг, ми гарантуємо найвищу якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Оренда автомобілів преміум класу – це ідеальне рішення для тих, хто шукає тимчасове використання автомобіля без зайвих зобов’язань. Наш автопарк включає сучасні автомобілі з найновішими технологіями та розкішними функціями. Ми гарантуємо бездоганний стан кожного автомобіля та оперативну обробку вашого запиту.

Оренда броньованих автомобілів – це наша відповідь на зростаючі потреби у безпеці і особистій охороні. Ми пропонуємо висококласні броньовані автомобілі з найсучаснішими системами захисту. Наші спеціалісти забезпечать вам повну конфіденційність та особистий

Заповніть форму нижче, оберіть тему звернення та опишіть ваші додаткові побажання і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.